/ / / Pjūklo ketera / Hacksaw Ridge (2016)

Pjūklo ketera / Hacksaw Ridge (2016)

10-01-2017 4 Film / Dramos / Istoriniai / Kariniai / Filmai-Lt / 2016
Pjūklo ketera / Hacksaw Ridge (2016) CAMRip
Aprašymas
Antrasis pasaulinis karas.Amerikiečių armijos medikas Desmondas Dosas tikėjo karo būtinybe, tačiau manė, jog žudymas yra nereikalingas, perteklinis blogis. Jis tapo pirmuoju kariu istorijoje, dėl pacifistinių įsitikinimų atsisakiusiu į rankas paimti ginklą. Net ir mirtinas pavojus kovos lauke neprivertė jo išsižadėti savo pažiūrų ir įsitikinimų.

Kruviname Okinavos mūšyje beginklis Dosas, nuolat apšaudomas priešų ugnies, iš mūšio lauko išnešė 75 sužeistus amerikiečių karius ir suteikė medicininę pagalbą daugybei kitų. Kelis kartus kliudytas snaiperių ir netgi sužeistas granatos sprogimo, ginklo į rankas taip ir nepaėmęs Dosas išgyveno Okinavos pragarą ir tapo pirmuoju pacifistu istorijoje, apdovanotu Kongreso Garbės medaliu.
+110 156
Komentarai
 1. kumpis123
  • 0
  Ziurejau ir tikrai nenusivyliau
 2. dragon
  • +1
  filmas tikrai puikus 10 tik įrašas hmmm... ypač pabaigoje.
 3. ImmortalGamingLT
  • +2
  Nera zodziu pasakanciu koks sitas filmas geras o pats Desmondas Dos neitiketinas zmogus buvo. Filmas tikrai ikvepiantis. :) Patariu tikrai !!!
 4. limiux
  • +3
  Geras filmas isties, pamokantis ir ikvepiantis filmas. patarriu paziuret 10 balu
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...