/ / / Salemas (3 Sezonas) / Salem (Season 3) (2016)

Salemas (3 Sezonas) / Salem (Season 3) (2016)

Salemas (3 Sezonas) / Salem (Season 3) (2016) 9.Serija Anglų
Aprašymas
Serialo veiksmas klostosi 17-ojo amžiaus Masačusetso valstijos miestelyje Saleme. Tai inkvizicijos ir raganų medžioklės laikai, neaplenkę ir čionykščių žmonių. Tačiau po garsiojo Amerikos istorijos periodo šydu tūno tamsi antgamtiška tiesa – Saleme raganos tikros, bet ne tokios, kokiomis jas įsivaizduoja kiti. Pagrindinis veikėjas Džonas Oldenas išeina į karą ir palieka čia savo mylimąją, kuri, kaip paaiškėja, jau laukiasi. Siekdama išvengti gėdingos bausmės, Merė pasitelkia tamsiąsias jėgas ir atsikrato vaisiaus. Praėjus daugybei metų Džonas grįžta namo, kur jo jau niekas nebelaukia. Saleme dedasi keisti ir baisūs dalykai – gaišta galvijai, dingsta derlius, žmones pakerta siaubingos ligos. Inkvizicija dėl to kaltina raganas ir pradeda beprotišką medžioklę, nuo kurios nukenčia gausybė nekaltų moterų. Tačiau pagrindinė kaltininkė niekieno neįtariama vaikštinėja laisvėje. Galbūt narsusis veteranas padės miesteliui atsikratyti piktųjų jėgų?
+59 67
Komentarai
 1. DarkShadow
  • 0
  Gaila tai paskutinis sezonas weary , nes televizija, per kurią originaliai rodo, pasakė, jog tai paskutinis sezonas sob
 2. lijana.smart
  • 0
  Laukiam rytojaus....Laukiam 3 sezono 1 serijos grinning
 3. Aishah
  • +1
  Dar nežiūrėjau 3 sezono. Tačiau esu be galo sujaudinta ir negaliu patikėti, kad jie tikrai išleido 3 sezona. OMG. tiesiog skubu žiūrėti, kadangi pirmi 2 buvo nerealūs.
 4. saltukas
  • 0
  Mano vienas is megstamiausiu serialu. Rekomenduoju.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...